Livia i Natalia, dwie uczennice z klasy IB, napisały i wyreżyserowały niezwykłą sztukę zatytułowaną „To sin and to lie”. Dramat przedstawia historię detektywa, który próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia dziewczyny.

Spektakl, wystawiony przez uczniów z klasy 0DP1, przyciągnął uwagę zarówno dyrekcji szkoły, nauczycieli, jak i kolegów i koleżanek z liceum. Przeplatająca się w nim intensywnie dynamiczna historia rodziny oraz nieoczekiwane zwroty akcji sprawiły, że każdy moment był pełen napięcia i emocji. Warto podkreślić profesjonalne podejście do scenografii, kostiumów i muzyki towarzyszącej sztuce.

„To sin and to lie” nie tylko przyniosła radość i rozrywkę, lecz także zainspirowała do działania i wspierania potrzebujących. Przy okazji przedstawienia odbyła się kwesta na cele charytatywne.

Jest to kolejny przykład niezwykłej kreatywności naszej młodzieży, która nieustannie nas zaskakuje i zachwyca swoimi talentami.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w spektakl. Byliście niesamowici! Czekamy na więcej.

Autor: Livia Karkut
Producent: Jeff Shiffman
Reżyser: Natalia Babio
Pomoc reżysera: Mateusz Barczyk