Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Nabór na rok szkolny 2021/22 już trwa!

Profile

Poniżej zapoznasz się z zestawem przedmiotów, jakich będziesz uczyć się, wybierając nasz program polskiej matury. Poza kanonem przedmiotów z zakresu podstawowego, w zależności od wybranego profilu, Wasze rozkłady zajęć będą się od siebie nieco różnić. Jeśli wybierzesz profil medyczny, zaoferujemy Ci o wiele więcej zajęć z biologii, chemii i anatomii. Jeśli wybierzesz profil informatyczny, humanistyczno – lingwistyczny albo matematyczno – fizyczny, zaoferujemy Ci odpowiednio zwiększoną liczbę zajęć z interesującego Cię zakresu.

Bez względu na to, czy rozpoczniesz naukę od klasy pierwszej, w czteroletnim cyklu kształcenia, czy jesteś absolwentem gimnazjum i chcesz dołączyć do nas od klasy drugiej (w cyklu trzyletnim), Przygotujemy Cię do matury lepiej, niż robią to gdzieś indziej. Zobacz w tabelach poniżej, o ile więcej niż inni mamy Ci do zaoferowania.
Porównaj liczbę godzin realizowanych z poszczególnych przedmiotów w Wańkowiczu i w innych liceach.
Zwróć uwagę na liczbę godzin z j. angielskiego, zajęcia z native speakerem, przedmioty takie jak matematyka, anatomia, fizyka medyczna, informatyka czy programowanie!

Sądzisz, że nasza oferta jest zbyt kromna? Masz propozycje na spersonalizowany profil nauki dla siebie? Taki tylko dla Ciebie? Skontaktuj się z nami i podziel się pomysłem. Lubimy takie wyzwania! Być może stworzymy ten nowy, TWÓJ profil razem.

Liceum czteroletnie Liceum trzyletnie