Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Rekrutacja

Osiągasz świetne wyniki w nauce? Możesz pochwalić się tytułem Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego? A może Twoje dokonania naukowe lub sportowe napawają Cię dumą? Spróbuj swoich szans w naszym konkursie stypendialnym i ucz się w naszym Liceum za darmo! Za darmo przez cztery lata! Przeczytaj więcej.

Etapy rekrutacji – program matury polskiej

Poznaj nas

Poznaj nas nieco lepiej. Zapoznaj się z zawartością naszej strony WWW, zerknij na nasz fanpage na Facebooku, możesz umówić się z naszą Panią Dyrektor, Koordynatorem Liceum albo jednym z nauczycieli czy też uczniów w internetowym pokoju spotkań i porozmawiać z nimi online. Zawsze możesz skontaktować się telefonicznie lub e-mailem z sekretariatem Szkoły i zadać pytanie, aby rozwiać nurtujące Cię wątpliwości.

Przygotuj dokumenty

Przygotuj skany lub zdjęcia niezbędnych dokumentów i wypełnij nasz formularz rekrutacyjny. Oryginały dokumentów dostarczysz nam później. Zrób to, abyśmy i my mogli dowiedzieć się czegoś o Tobie. Im szybciej sobie z tym poradzisz, tym prędzej będziemy mogli skontaktować się z Tobą i Twoimi Rodzicami, aby wspólnie ustalić, w jaki sposób zweryfikujemy Twoją wiedzę, umiejętności i kompetencje pod kątem podjęcia nauki w naszym Liceum.

Weryfikacja

Sprawdzimy Cię. Jeśli jesteś aktualnie uczniem naszej szkoły podstawowej, być może wystarczy nam nasza dotychczasowa znajomość Twojego podejścia do nauki szkolnej i opinia Twoich aktualnych nauczycieli. Niewykluczone, że wystarczy nam informacja o Twoich osiągnięciach, wynikach w nauce, działalności społecznej albo sporcie (dołącz do formularza posiadane certyfikaty, dyplomy, zaświadczenia). Jeśli nie mieliśmy dotychczas okazji poznać Cię jako pilnego i rzetelnego ucznia, Sprawdzimy Twoją wiedzę i umiejętności na egzaminie wstępnym. Jeśli nie będziemy mogli spotkać się osobiście, zorganizujemy go online.

Ogłoszenie wyników

O wynikach postępowania rekrutacyjnego poinformujemy Cię e-mailem lub telefonicznie w możliwie najkrótszym terminie, nie później niż 5 czerwca. Jego ukoronowaniem będzie spotkanie (być może, spotkanie online) z Panią Dyrektor naszego Liceum.

Nie zwlekaj. Termin zgłoszeń upływa już 18 maja 2020 r.

 

rok szkolny czesne miesięcznie
2020/2021 970 zł 
2021/2022 1020 zł 
2022/2024 1070 zł 

Czesne płatne jest 12 miesięcy/rok + jednorazowe (przez cały cykl nauki) wpisowe 2500 zł. 

 

PRZEJDŹ DO FORMULARZA REKRUTACYJNEGO