Inauguracja roku szkolnego 2024/2025 – Rok Wańkowicza

W niezwykłej atmosferze rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Liceum Ogólnokształcącym im. Melchiora Wańkowicza. Tegoroczna inauguracja zbiegła się z obchodami roku poświęconego patronowi naszej szkoły. Pani Dyrektor w swoim ciepłym przemówieniu, przybliżyła sylwetkę Melchiora Wańkowicza, podkreślając jego znaczenie dla polskiej kultury i literatury.

Uroczystość była również doskonałą okazją do powitania przez Koordynatorów obydwu programów uczniów klas pierwszych.

Serdecznie witamy Was w naszej szkolnej społeczności! Mamy nadzieję, że czas spędzony w murach naszego liceum będzie dla Was pełen ciekawych doświadczeń i przyjaźni.

Jesteśmy przekonani, że rok szkolny 2024/2025 będzie czasem intensywnej nauki, ciekawych projektów i wielu sukcesów. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wytrwałości, zapału do zdobywania wiedzy oraz realizacji wyznaczonych celów.

Powodzenia!