Uczniowie, ich Rodzice i Nauczyciele naszego Zespołu Szkół nigdy nie pozostają obojętni wobec ludzkiego nieszczęścia, choroby czy wypadków dotykających innych. Tym razem nasza społeczność włączy się w akcję pomocy naszej sąsiadce – Amelce, będącej mieszkanką otaczającego naszą Szkołę Osiedla Witosa. Amelka zmaga się z bardzo poważną chorobą, a jej leczenie wymaga ogromnych nakładów finansowych, z których wysokością nie są w stanie poradzić sobie najbliżsi dziewczynki. W najbliższą środę, a następnie w czwartek i piątek w naszym Zespole Szkół odbędą się organizowane przez poszczególne klasy kiermasze charytatywne na rzecz Amelki. Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do skorzystania z oferowanych przez naszych Uczniów pyszności. Wierzymy, że będziecie hojni jak zawsze! W tych samych dniach na ręce Pani Małgosi Piotrowskiej – Hachuły przekazywać można też bezpośrednio środki na pomoc dla naszej Małej Sąsiadki – Amelki. Nie przechodźmy obok nieszczęścia, jakie ją dotknęło, obojętnie.