Uczniowie naszej szkoły laureatami prestiżowej nagrody „Katowicki Diament Edukacyjny 2024”

Z wielką dumą informujemy, że nasi uczniowie wzięli udział w Gali wręczenia nagród Prezydenta Miasta Katowice oraz Rektora Uniwersytetu Śląskiego „Katowicki Diament Edukacyjny 2024”, która odbyła się 15 października 2024 r. o godz. 16:00 w sali teatralnej Pałacu Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach. Gala uhonorowała laureatów konkursów przedmiotowych z roku szkolnego 2023/2024. Nagrody są przeznaczone dla uczennic i uczniów katowickich szkół, zamieszkałych w naszym mieście, którzy wyróżniają się nie tylko wysokimi wynikami w nauce, ale również osiągnięciami w obszarach objętych nagrodą.

Laureatami tej prestiżowej nagrody z naszych szkół zostali:

• Malwina Jakubowska (kl. 8b, Szkoła jak Dom),
  • Aleksandra Billewicz (kl. 6b, Szkoła jak Dom),
  • Antoni Nowak (kl. CP3, Complex of Silesian International Schools),
  • Shah Shuhaan, absolwent Szkoły jak Dom,
  • Adam Jakubowski (kl. 3 LO im. M. Wańkowicza).

Nagroda „Katowicki Diament Edukacyjny” ma na celu wspieranie potencjału młodych katowiczan, promowanie ich talentów i osiągnięć oraz motywowanie do rozwijania kluczowych kompetencji. Wyróżnieni uczniowie stają się wzorami dla swoich rówieśników, inspirując do ciągłego dążenia do doskonałości.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom ich wybitnych osiągnięć naukowych oraz otrzymania prestiżowej nagrody „Katowicki Diament Edukacyjny 2024”! Jesteście wspaniałym przykładem dla swoich rówieśników i dowodem na to, że dzięki determinacji można osiągnąć wielkie sukcesy.

Składamy również gorące podziękowania nauczycielom, którzy z oddaniem wspierali Was w tej drodze. To dzięki ich wiedzy, zaangażowaniu i trosce możliwe były te wybitne osiągnięcia. Wasza praca ma nieoceniony wpływ na rozwój młodych talentów i kształtowanie przyszłych liderów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!