Udział naszej szkoły w konferencji Stowarzyszenia Szkół IB

Od 29 września do 1 października 2024 roku nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w prestiżowej konferencji Stowarzyszenia Szkół IB, która odbyła się w Krakowie. Naszą placówkę reprezentowały Pani Justyna Proksza, koordynator programu IB, oraz Pani Dyrektor Jolanta Kałuża.

Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów z przedstawicielami innych szkół IB z całej Polski. Uczestnicy mieli również możliwość wzięcia udziału w inspirujących warsztatach i wykładach poświęconych najnowszym trendom w edukacji międzynarodowej.

Zdobyta wiedza i cenne wskazówki z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju programu IB w naszej szkole, wzbogacając tym samym naszą społeczność szkolną.