Halo, halo! Sztab naszej akcji walentynkowej nadaje! Listonosze naszej Szkolnej Poczty Walentynkowej właśnie zakończyli doręczanie przesyłek adresatom. Były ich setki; dosłownie setki! Nie sposób ich było policzyć. Wystarczy, że powiemy wam, że dochód ze sprzedaży samych tylko znaczków pocztowych znacznie przekroczył 8000 złotych! W dalszym ciągu odbywają się walentynkowe, dobroczynne kiermasze smakołyków przygotowanych przez nauczycieli, a Mała Poczta Walentynkowa i akcja „Zrób sobie walentynkowe zdjęcie” w Primary Programme naszej szkoły międzynarodowej jeszcze trwają! Oczywiście cały dochód ze wszystkich wymienionych tu przedsięwzięć wesprze leczenie małego Maksia. Na ostateczne podsumowanie przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka dni. A już teraz w galerii zdjęć możecie zobaczyć, ile uśmiechów pojawiło się wczoraj na twarzach adresatów walentynkowych życzeń i miłosnych wyznań ;-) Sprawiliśmy sobie nawzajem ogrom radości, przez Szkołę przetoczyła się gigantyczna fala walentynkowego ciepła, bawiliśmy się świetnie, a przy okazji zrobiliśmy coś naprawdę wielkiego i szlachetnego. Mały Maksio przesyła nam pozdrowienia z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach!