Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć naszych rówieśników ze Społecznego Gimnazjum Śląskiego w Chorzowie. Trzecioklasiści stający w najbliższych miesiącach przed koniecznoscią podjęcia decyzji w sprawie nauki w szkole średniej postanowili odwiedzić nasze liceum i przyjrzeć się Wańkowiczowi z bliska. Zorganizowaliśmy dla nich pokazowe lekcje anatomii i chemii. Nasi goście mieli okazję porozmawiać z Panią Dyrektor, zapoznać się z programem Matury Międzynarodowej, poznać naszych nauczycieli i - miejmy nadzieję - swoich przyszłych kolegów. Już za trzy dni czekają nas odwiedziny uczniów kolejnego gimnazjum z naszej aglomeracji.

Cieszy nas fakt, że  jesteśmy popularni, a zainteresowanie naszymi szkołami rośnie! Warto z nami zdobywać wiedzę.