Wizyta Pani Senator Joanny Sekuły w naszej szkole

Z radością gościliśmy w naszej szkole Panią Senator Joannę Sekułę, pełniącą funkcję wiceprzewodniczącej Komisji Nauki, Edukacji i Sportu podczas X i XI kadencji Senatu RP. Wizyta była okazją do zaprezentowania efektów naszej pracy z młodzieżą, realizowanej w ramach projektu Connected Learning.

Podczas spotkania Pani Senator miała możliwość bezpośredniego porozmawiania z uczniami, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat projektu. Młodzież opowiadała o swoich oczekiwaniach, pozytywnych wrażeniach z zajęć, a także o sposobach, w jakie wykorzystują nowe metody nauczania podczas lekcji. Uczniowie podkreślali, jak innowacyjne podejście Connected Learning wpłynęło na ich zaangażowanie i zainteresowanie nauką oraz zdobywanie nowych kompetencji poprzez wykorzystanie w uczeniu się aplikacji i narzędzi internetowych.

Dyskusja była bardzo inspirująca, a wnioski z rozmowy utwierdziły nas w przekonaniu o wartości projektów edukacyjnych opartych na nowoczesnych metodach dydaktycznych. Pani Senator wyraziła swoje uznanie dla efektów pracy z młodzieżą oraz zaangażowania szkoły w rozwój nowoczesnej edukacji.

Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszą pracę i jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymaliśmy!