Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Wyjazd do BPN 2023

Cieszymy się, że nasza szkoła organizuje niezwykłą przygodę dla naszych uczniów - wyjazd do malowniczej krainy Biebrzańskiego Parku Narodowego. Ten park położony w północno-wschodniej Polsce jest jednym z najpiękniejszych obszarów natury w naszym kraju.

Podczas naszego corocznego pobytu w parku uczniowie mieli niepowtarzalną okazję odkrywać bogactwo przyrody, zgłębiać tajniki ekosystemów i uczyć się o ochronie środowiska naturalnego.

Mogliśmy zwiedzić Biebrzański Park Narodowy w towarzystwie doświadczonych przewodników, którzy dzielili się swoją wiedzą na temat unikalnych gatunków roślin i zwierząt zamieszkujących park. 

 

Był to aktywny czas spędzony na świeżym powietrzu! Eksplorowaliśmy rozległe torfowiska, malownicze lasy i urokliwe rzeki. Odpoczynek na łonie natury i kontakt z dziką przyrodą to niesamowite doświadczenie, które z pewnością zapadnie uczniom w pamięć na długo.

Ten wyjazd to już tradycja naszej szkoły, pomysłodawca wyjazdu na popularne w naszej szkole "bagna" jest nauczyciel biologii p. Artur Szymanek, a kadrę od lat tworzą wspaniali nauczyciele szkoły, p. Gosia, Andrysiak, p. Małgosia Piotrowska-Hachula, p. Klaudia Lebiecka, p. Michał Skowroński oraz biorąca udział w wyjeździe po raz pierwszy p. Patrycja Kostka.

POWRÓT