Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Znakomite wyniki matury międzynarodowej! (IB World School 003498)

Już po raz szesnasty Nasz Wańkowicz świętuje sukces swoich maturzystów! W tym roku średnia liczba punktów zdobytych przez wszystkich 21 kandydatów wyniosła 34,3 pkt. na 45 pkt. maksymalnie możliwych do zdobycia na maturze IB. co znacznie przewyższa światową średnią (29 punktów).

25% tegorocznych absolwentów uzyskało 40 lub więcej punktów, a ponad 50% osiągnęło wynik powyżej 35 punktów. To imponujące wyniki, które świadczą o wysokim poziomie nauczania w naszej szkole i zaangażowaniu zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Absolwenci Wańkowicza kontynuują swoją edukację na prestiżowych uczelniach w Polsce i za granicą. W ostatnich latach, z uwagi na brexit, głównymi kierunkami wyjazdów na studia są Niderlandy, Belgia, Dania, Włochy oraz Niemcy.

Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych uczniów! Gratulujemy im wszystkim ciężkiej pracy i wytrwałości, a także życzymy dalszych sukcesów na studiach i w życiu.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza to idealne miejsce dla uczniów, którzy chcą zdobyć wykształcenie na najwyższym poziomie i przygotować się do studiów na najlepszych uniwersytetach w Polsce i na świecie. Oferujemy naukę w międzynarodowym programie IB, który zapewnia wszechstronny rozwój i uczy samodzielnego myślenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną!

POWRÓT