Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Pożegnanie maturzystów 2024

Oficjalna gala pożegnania tegorocznych absolwentów naszego liceum już za nami. Minął ledwie tydzień, ale była to tak wzruszająca uroczystość, że cały czas ją żywo wspominamy.

Jak co roku, pełne ciepła i emocji mowy pożegnalne wygłosili Pani Dyrektor Jolanta Kałuża, koordynatorzy oraz przedstawiciele rodziców i maturzystów. Padło wiele serdecznych życzeń oraz podziękowań i wspomnień.

Nie zabrakło części artystycznej, były wzruszające filmiki przypominające lata spędzone z naszą młodzieżą, łzy radości, gratulacje, uściski i wiele ciepłych słów skierowanych do wychowawców i nauczycieli.

Aby oddać atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia, polecamy obejrzenie fantastycznej galerii zdjęć autorstwa p. Michała Skowrońskiego.

[Pożegnanie maturzystów 2024 - Zdjęcia Google](https://photos.google.com/share/AF1QipO_AdNAQQKOtfGAFVgK2r65gzb8guWUKTYgk2bjWabLLTGHlfaq0lpeMP9TNtDKSA?key=U3ZMSGRVeUcxTkUzWmY3RklvWHE3OGtsVWxud3NB)

Naszym maturzystom raz jeszcze składamy serdeczne życzenia świetlanej przyszłości, realizacji życiowych planów oraz dostania się na wymarzone uczelnie. Gorąco Wam kibicujemy! Dajcie znać, co u Was, gdzie jesteście, co robicie. Nie żegnamy się - mówimy do widzenia!

POWRÓT