Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Warsztaty przyrodnicze Wrocławski Uniwersytet Przyrodniczy

Podczas wizyty na Uniwersytcie Przyrodniczym we Wrocławiu, uczniowie naszego liceum brali udział w warsztatach z zakresu biologii i i zoologii. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników Muzeum, uczniowie mieli szansę poznać tajniki pracy naukowej, a także zobaczyć z bliska wiele interesujących i rzadkich gatunków zwierząt i roślin.

Warsztaty odbyły się w świetnie wyposażonych pracowniach, a uczniowie mieli dostęp do specjalistycznego sprzętu. Poza zajęciami w pracowniach uczniowie mogli również zwiedzić Muzeum i zobaczyć wiele interesujących ekspozycji, m.in. bogactwo różnorodności biologicznej na naszej planecie oraz historię rozwoju życia na Ziemi.

Wyjazd na warsztaty do Muzeum Przyrodniczego Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego był dla uczniów niezapomnianym doświadczeniem, które dostarczyło im wiele wiedzy i inspiracji. Uczniowie z pewnością będą pamiętać tę wyjątkową przygodę na długo i chętnie będą do niej wracać w przyszłości.

Serdecznie polecamy wyjazd na warsztaty przyrodnicze w Muzeum Przyrodniczym Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego każdemu, kto interesuje się nauką i chce poznać świat przyrody w praktyce!

POWRÓT