Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza

24 FINAŁ WOŚP

24 FINAŁ WOŚP - SZTAB W ZESPOLE SZKÓŁ PRYWATNYCH SZKOŁA JAK DOM, KATOWICE

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Śmiem twierdzić, że wyniki okażą się rekordowe. W naszym sztabie - wstępne liczenie to pokazuje - takie są.
Sztab rozpoczął pracę w niedzielę od 8:00. Wydawaliśmy wolontariuszom akcesoria potrzebne do wzięcia udziału w kweście ulicznej. Potem planowaliśmy logistycznie ten czas, gdy wolontariusze zaczną się schodzić i trzeba będzie ich rozliczać. Natomiast w auli szkolnej tańczyli, śpiewali i udzielali się twórczo uczniowie PSP "Szkoła Jak Dom", Prywatnego Gimnazjum "Amicus", PLO im. Wańkowicza oraz Szkoły Międzynarodowej. Dziękujemy za ich przygotowanie, m.in. paniom Ewie Chowańskiej, Danusi Kościelny, Kasi Wróblewskiej. Dziękujemy również Paniom Oli Węglarzy, Beacie Kłuskowicz i Kasi Wróblewskiej za ich cudowny recital.
Dzień pełen wrażeń i cudownych uczuć zakończyliśmy pokazem sztucznych ogni - Światełkiem do nieba. Dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym mogło się ono odbyć.
Ogłaszamy wszystkim, że zebraliśmy (wg wstępnych obliczeń) prawie 48 tysięcy złotych. Tą ogromną kwotą wsparliśmy to wielkie i wspaniałe przedsięwzięcie, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Specjalne podziękowania dla tych, którzy spędzili w sztabie 14 godzin, licząc, pracując, pomagając: Pan Grzegorz Machalica, Max Harnot, Wiktor Oleksy, Ola Osolińska, Anna Józefiak. Pani Iwona Kowalska za wsparcie i zaangażowanie mimo przeciwności losu. Pani Dyrektor Jolancie Kałuży za serce i ogromne wsparcie. I wiele, wiele innych osób, których nie sposób tutaj wymienić.

 Będziemy zbierać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Janusz Woźniak
POWRÓT